Vyzkoušejte atraktivní vstupní bonusy a užijte si zábavu. Stačí kliknout a dozvíte se podrobnější informace.

Jak rychle vyděláte peníze je jen na vás

Fotbal: FK Pardubice - FKÚstí nad Labem — Česká televize
clanek - SK Motorlet Praha - fotbal
Po přestávce hra obou celků ožila a hrálo se útočněji. Blízko k vyrovnání byl Stříbrský, ale když už se napřahoval ke gólové střele, odkopli mu míč vracející se obránci. Blízko k dvoubrankovému vedení byly Vršovice v 58. minutě.
Překladač Google
Bezplatná služba od Googlu okamžitě překládá slova, věty a webové stránky mezi angličtinou a více než stovkou dalších jazyků.
ČMFS -
Internet : . e-mail : . Okresní fotbalové svazy - Ústecký krajský fotbalový svaz: OFS Děčín Maroldova 2, 405 29 Děčín, TM: 734 622 232, e – mail: OFS Litoměřice Osvobození 17, 412 01 Litoměřice, TM:
S výkonem jsem hrubě nespokojen, zlobil se Machálek ...
Ne, tohle nebyla vůbec povedená generálka na jarní část druhé ligy. Fotbalisté Zbrojovky v ní podlehli Pardubicím 1:2. „Jsem hrubě nespokojen s výkonem, jaký jsme předvedli. Hráli jsme poslední přípravné utkání, nějak jsme se chtěli prezentovat, jenž
Fotbal 2/14 |
Fotbal hry– nejpopulárnější sport na světě potěší i ve virtuální verzi. Vyberte si tým a pusťte se do střílení branek jako na běžícím pásu. Fotbal si můžete zahrát i za Barcelonu, Bayern Mnichov či brazilskou reprezentaci. Strana 2/14
| fotbal
Celkově jsme mohli vidět průměrný vyrovnaný zápas. Domácí se snažili vyrovnat, ale jejich hra byla již kostrbatá a nepřesná. Střídající Bajramjan pak mohl v nastaveném čase pečetit výhru svého týmu, ale minul pravou tyč. Avšak nemusí jej to tolik mrz
Souboj béček v rozstřelu pro Pardubice - Hradecký deník
Hra byla rozkouskovaná, i kvůli tomu jsme se nedostali do tempa. Po změně stran jsme se zlepšili, dostali hosty pod tlak, ale z šancí jsme bohužel proměnili až tu v 91. minutě a to už bylo pozdě.“
Huslenky A 2:2 PK 3:1 Pastrnek Martin 2 Prlov ... -
Ve 2. poločase vyrovnaná hra, domácí zlomili ... (4:0) arčák David 3, arčák Pavel 3 – Zukal Domácí podali výborný výkon a třetí celek tabulky jasně přehráli. Za domácí hattrick dali oba útočníci arčákovi. Za hosty zaznamenal čestný úspěch Zukal.
Ústečtí hokejisté naplno využili dva domácí zápasy. Po Prostějovu zdolali i Frýdek-Místek, který udolali 3:2.