Neváhejte a přidejte se i vy!

Vyzkoušejte atraktivní vstupní bonusy a užijte si zábavu. Stačí kliknout a dozvíte se podrobnější informace.

Jak rychle vyděláte peníze je jen na vás

Zdeněk Steinbauer - Blog
Zdeněk Steinbauer Skandální urážky trenéra Straky a jeho rodiny aneb "nesmrdí ve Slavii ryba od hlavy"? Se zděšením jsem četl o urážkách fanoušků Slavie vůči trenérovi Karviné Františku Strakovi, které proběhly včera při utkání čtvrtfinále MOL Cupu v
"Všetci kradnú... ako straky...." - Blog
....čtu a slýchám poslední dobou. Tak jsem se za těmi strakami vypravila, abych tomu jako správná blondýna přišla na kloub. Straky sice zrovna nic nekradly, ale chovaly se minimálně krajně podezřele. Posuďte sami.
Strako, táhni, znělo při výhře Slavie nad Sigmou | Fotbal ...
Na svém stadionu porazili Sigmu Olomouc 1:0 brankou Vitalije Trubily z prvního poločasu. Ukončili tak sérii pěti zápasů bez vítězství, ligového gólu se dočkali po 388 minutách. Domácí diváci během celého utkání dávali hlasitě najevo svoji nelibost s
Volby 2018 - Výsledky komunálních voleb pro Straky |
Komunální volby 2018 - Straky – aktuální výsledky online – průběžné i konečné. Všechny informace o volbách 2018 a jejich průběhu přehledně.
United odmítli drama a smázli Straky - Nejvicsportu
Letošní boxing Day se pomalu blíží ke konci. Již jsme Vám nabídli reportáž z dnešního prvního zápasu, i ze všech odpoledních. Pojďme se tedy podívat na první večerní zápas. Manchester United, slavný to tým, ale co se letošní prezentace týče, hodně di
Sparta i bez Straky porazila na silvestra Slavii |
FotbalŠlágr bez branek, bod hraje do karet Slavii Původní zpráva Fotbalisté Slavie remizovali ve šlágru 28. ligového kola v souboji prvního s druhým týmem tabulky s Plzní bez branek.
Straky– Okresní fotbal
Soustředění mládeže TJ Straky 2017. Kde: HOTEL ORT. Nepřívěc u Sobotky 18, 506 01 Kdy: od neděle 12.8.2018, 16:00 hod. do soboty 18.8.2018 ...
Nymburk | Soutěže |
| Oficiální web Fotbalové asociace České republiky. 6. 6. 2019 ZŠ a MŠ Rožďalovice - Škola v pohybu - 2. část; 5. 6. 2019 MŠ Adélka, Nymburk - Škola v pohybu; 16. 5. 2019 ZŠ Kněžice - Škola v pohybu; 16. 5. 2019 MŠ Sluníčko Nymburk - Škola
FC Fastav Zlín –
Fotbalisté Zlína porazili v 16. kole první ligy Olomouc 1:0. Moravský souboj rozhodl v 88. minutě Jakub Kolář, který si připsal premiérovou branku v nejvyšší soutěži. Zlín v lize zvítězil po devíti zápasech a posunul se na třinácté místo neúplné tabu
SK Slavia Praha
„Náš výkon hodnotím určitě pozitivně, protože jsme měli daleko větší sílu a touhu zápas zvládnout. Je obrovská škoda, že jsme našich šancí nevyužili a soupeře nepotrestali,“ mrzelo po utkání proti Plzni Petra Ševčíka.