Neváhejte a přidejte se i vy!

Vyzkoušejte atraktivní vstupní bonusy a užijte si zábavu. Stačí kliknout a dozvíte se podrobnější informace.

Jak rychle vyděláte peníze je jen na vás

Fotbal | SCHÄPER SPORT - Výroba hliníkového vybavení pro ...
Model pro profesionální fotbal. Branka je. Cena 26 327 K ... Design je založen na konstrukci branky pro. Cena 38 600 K ...
Florbalové branky |
Branky na florbal. Florbal, týmový sport na který potřebujete kvalitní vybavení. Branky na florbal bezpochyby patří mezi základní vybavení tohoto sportu. Vyberte si florbalovou branku pro rekreační hraní florbalu. Branky jsou lehké a skládací.
Fotbalové míče ⚽ (míče na fotbal) -
Fotbalové míče na přírodní, tvrdé nebo umělé povrchy v oblíbené značce Nike, adidas, Puma. Míče na fotbal pro všechny okresní i ligové soutěže máme ve všech velikostech. Ty nejlépe oceněné zápasové míče mají dokonce certifikaci UEFA.Ať už hledáš kopa
Branky na fotbal |
SET dekorací na stůl Fotbal . Tento krásný set dekorací nesmí chybět na fotbalové párty. Set fotbalové dekorace je velmi nápaditý a vytvoří na párty skvělou fotbalovou atmosféru. Balení obsahuje : 1x velký lampion 24cm, 2x lampion 12,7cm a 4x papírov
Hotel U Branky– Hotel restaurace ve Stříbře
Hotel U Branky se nazachází 500 metrů od centra města Stříbro a nabízí 1-4 lůžkové pokoje s bezplatným Wi-Fi, ... Hosté mohou stolovat také na letní terase, nebo si zahrát kulečník a stolní fotbal. Otvírací doba hotelové restaurace je denně od 10.00-
Fotbal– Wikipedie
Fotbal se hraje na hrací ploše tvaru obdélníku. Délka musí být v rozmezí 90–120 m, šířka 45–90 m (pro mezinárodní utkání 100–110 × 64–75 m). Hrací plocha je vyznačena (obvykle bílými) čárami (max. šířka čáry 12 cm): pomezní čáry vymezují delší hranu
Sportovní vybavení - Global Sport Čupa
Získali jsme certifikaci TÜV na naše výrobky – sportovní zařízení hracích ploch určená pro sportovní účely a volnočasové sportovní aktivity v exteriéru i interiéru. Jedná se o branky pro fotbal a házenou, zařízení pro basketbal, volejbal, tenis. Cert
POKORNÝ - SÍTĚ | Výroba sítí | Sportovní sítě | Fotbal
Fotbal - odpovídá ČSN EN 748+A1 Rozměry: šířka 7,5m, výška 2,5m, horní hloubka /dolní hloubka - 0,8/1,5m, 0,8/2m nebo 2,0/2,0m ... - správným pověšením na konstrukci branky. Sítě vyrábíme v několika zátěžových kategoriích. Fotbal SPORT PP - 3mm - síť
BRANKY | VĚCI NA FOTBAL
BRANKY | VĚCI NA FOTBAL. Přihlásit Registrace . Vyhledat položku . ... Branky Pop-up přináší inovativní skládací systém díky němuž jsou tyto branky přes své rozměry v rozloženém stavu velice snadno a během několika vteřin složitelné a dobře skladné.