Neváhejte a přidejte se i vy!

Vyzkoušejte atraktivní vstupní bonusy a užijte si zábavu. Stačí kliknout a dozvíte se podrobnější informace.

Jak rychle vyděláte peníze je jen na vás

Sportovní výsledky - Sport
EBEL liga, 34. kolo. Székesfehérvár - Znojmo 3:2 po sam. nájezdech (1:1, 0:0, 1:1 - 0:0) Bolzano - Innsbruck 1:2 Záhřeb - Klagenfurt 3:2 Dornbirn - Salcburk 3:8 Štýrský Hradec - Villach 5:3 Vídeň - Linec 3:2
Týmy EBEL | Orli Znojmo
Orli Znojmo, s.r.o. Erste Bank Eishockey Liga (EBEL) má momentálně 12 účastnických týmů: osm z Rakouska a po jednom z Česka, Maďarska, Itálie a Chorvatska.
Znojmo - Vídeň | EBEL liga |
Znojmo podle mě poslední sezona v ebel, ono samotné vedení ligy bude dost rádo když se Znojma zbaví. Dlouhodobě do vedení šijou, trenér Fryčar do nich pořádně valí, naposledy se do nich opět veřejně opřel - během zápasu volal supervizorovi kvůli rozh
BLZ 3:1 ZNO | HC Bolzano - Orli Znojmo (Play-off EBEL ...
Znojmo sehrálo dvě velmi vyrovnané třetiny, paradoxně gól vstřelilo v té druhé, kdy dlouhé minuty měli navrch domácí. Trochu lepší muška v zakončení a zápas mohl vypadat jinak. Každopádně po chmurných výsledcích v základní části je dnešní duel povzbu
HC Orli Znojmo - 1. Liga 2010/2011 |
HC Orli Znojmo. Až 19 zápasů týmu HC Orli Znojmo skončilo pod hranicí 5.5 gólů. Z celkového počtu 30 zápasů, to je až 63%.
Patrik Nechvátal a jeho fantastický zákrok v EBEL!
Brankář Orlů Znojmo v EBEL Patrik Nechvátal předvedl v dnešním zápase proti Linzi neuvěřitelný zákrok. Podívejte se sami a pro Patrika (y) (y)
Před startem EBEL – Orli Znojmo |
Představení účastník EBEL pro sezonu 2015/2016 - Orli Znojmo
Hokej 21. 11. 2017 Extraliga, 24. kolo. Chomutov - Třinec 3:5 (0:3, 1:2, 2:0) Jihlava - Liberec 0:2 (0:1, 0:1, 0:0) Plzeň - Brno 5:4 (2:3, 3:1, 0:0)
SPORT 5 - soutěž ebel 29.2. | Facebook
Vyhlašujeme soutěž o vstupenky na hokejové utkání HC Orli Znojmo vs. DORNBIRN BULLDOGS, které se koná v sobotu 29.2.2020 v 17:30! Máme pro vás 5x2...
ZNO 3:4 BLZ | Orli Znojmo - HC Bolzano (Play-off EBEL ...
Znojmo bohužel prohrává po třetí v řadě a Bolzano se tedy ujímá vedení v sérii 3:0. Orlům dodala naději branka Dohertyho, poté Mikliše, kteří snížili brankový rozdíl na jedinou branku. Poté přišla pro hosty další rána v podání hry v oslabení, jenže t