Neváhejte a přidejte se i vy!

Vyzkoušejte atraktivní vstupní bonusy a užijte si zábavu. Stačí kliknout a dozvíte se podrobnější informace.

Jak rychle vyděláte peníze je jen na vás

U20 MS hokej do 20 let 2020 - Program, online přenosy ...
Hokejové mistrovství světa juniorů se koná 26. 12. 2019 až 5. 1. 2020 v Česku. Zápasy MS U20 se odehrají v Ostravě a Třinci. Program MS, tabulka, online zápasy.
Hokej: MS U20 2020Česko - TV program – televizní programy ...
Hokej: MS U20 2020Česko. 20:00 - 22:40, čtvrtek (2. leden) Přímý přenos čtvrtfinálového utkání na Mistrovství světa v ledním hokeji hráčů do 20 let komentují Robert Záruba a David Moravec (160 min)
Letecký zájezd na MS 2020 Slovensko - Česko |
Po MS 2016 má dále Kanada už 7 titulů, Rusko pět, Švédsko tři, Finsko dva a Slovensko jeden titul. Patří mezi nejlepší reprezentační týmy světa. Z celkem 25 účastí na MS (1993–2017) si česká reprezentace přivezla šest zlatých medajlí, jednu stříbrnou
Zápasy: Reprezentace U20 | - web českého hokeje
| Oficiální web českého hokeje. Extraliga, 1. liga, 2. liga, mládež, reprezentace, mistrovství světa, NHL, Champions Hockey League, evropské ligy
Hokej– ČT sport – Česká televize
Hokej v 60 minutách. Rozhovor Jakuba Voráčka pro Hokej v 60 minutách. 00:01:35. Hokej v 60 minutách. ... kteří pokračují už čtvrtou sezonu v projektu Akademie U20 - "Dukla". V základním kádru Stadionu pro nadějné mladíky bude mentorem hlavně velká le
Česko vs. Slovensko online (18.2.2014) - Hokej
Online reportáž - Česko vs. Slovensko online (18.2.2014) - Hokej
Česko Finsko 2:1 -
Češi zvládli svůj poslední zápas ve skupině a porazili Finsko v poměru 2:1. Dalším soupeřem našeho týmu bude Slovensko. Branky a nahrávky: Finsko - 60. Salmela --- Česko - 25. Michálek (Židlický, Rachůnek), 43. Jágr (Červenka, Krajíček). 4. 5. 2011 2
Živé live přenosy - Sport živě na internetu
"Sledujte sportovní přenosy na internetu online sport živě v TV zdarma: Fotbal, Hokej, Tenis, NHL, KHL, Mistrovství světa v hokeji 2019 zdarma na webu , MS 2019 v hokeji
Hokej:Česko - Slovensko
Hokej:Česko - Slovensko Informace o pořadu Komentáře Fotogalerie Opakování / ostatní díly . Sport / Lední hokej. foto. Přímý přenos přípravného utkání české hokejové reprezentace z Třince. Komentáře k pořadu: 0 napiš prvn ...
Zde můžete sledovat hokejový zápas (MS hráčů do 20.let / Ostrava,Třinec ) 2.1. 2020 20:00 Švédsko U20 – Česko U20 Tip: Všechny aktuální sportovní přenosy dnešního dne najdete v nabídce na hlavní stránce ZDE INFORMACE O ZÁPASE : V posledním čtvrtfinál