Vyzkoušejte atraktivní vstupní bonusy a užijte si zábavu. Stačí kliknout a dozvíte se podrobnější informace.

Jak rychle vyděláte peníze je jen na vás

Grenoble Foot 38 (Francie) - fotbalový klub Grenoble Foot ...
Informace o fotbalovém klubu Grenoble Foot 38 (Francie) přináší - články, zprávy, statistiky, výsledky, rozlosování a další info o Grenoble Foot 38 (Francie).
Kondiční trénink ve fotbale -
Kondice Kondiční trénink ve fotbale. Čtvrtek, 24 Červen 2010 12:56 Současné mistrovství světa otevírá dlouhodobě diskutovanou otázku: Trénuje se v českém fotbalu dostatečně, když výsledky nejsou takové, jaké si veřejnost přeje, a když ano, proč nejsm
1. FC Slovácko - MFK Karviná 0:0, HET liga 2017/2018
Online reportáž - 1. FC Slovácko - MFK Karviná 0:0, HET liga 2017/2018
| sportovní zpravodajství
2020_02_08 Mistrovství ČR ve vícebojích - 1.díl. Všechny výsledky naleznete zde: Atletika výsledky...
rozcvičení. 9. KF doporučuje klubům uzavřít se všemi hráči ze soupisky „A“ týmu neamatérskou hráčskou ... výsledky vzájemných utkání (počet získaných bodů, případně rozdíl skóre) c) rozdíl skóre ze všech utkání ... a michal.chyba@fotb
Blatná naskočila v sobotu do ... - Jihočeský fotbal
Po rozcvičení následoval šedesát minut fotbálek. „Hrálo se 2 x 30 minut. Vyhráli modří 3:2, když už prohrávali 0:2,“ sdělil výsledek z prvního jarního tréninku. „V příštím týdnu budeme trénovat dvakrát,“ dodává k nadcházejícímu programu Palivec. Dávk
Plzeňský kouč Guľa: Hráči mají chuť, asi je budeme muset ...
Vytvořili skupiny po sedmi a využili čtyři hřiště. Plzeňští fotbalisté se vrátili ke „společnému“ tréninku. „Hodně nás těší, že můžeme znovu trénovat. Sice po skupinách, ale i za to jsme rádi,“ řekl pro klubový web trenér Adrián Guľa.
Gambrinus liga -
V Mostě zavládlo zklamání, Bohemians jsou zpátky ve hře. Smuteční nálada na jedné straně, velký optimismus na druhé. Po utkání Most - Bohemians neskrýval trenér domácích Robert Žák zklamání z porážky, hostující Michal Zach zůstával i po vítězství při
FC Tescoma Zlín 1995 | Výsledky
Neřekl bych, že by hráčům všeho týmu chyběla morálka a vůle zvítězit, ale s tímto předsevzetím už musíte vstoupit do rozcvičení před utkáním a ne až ve dvacáté minutě hry," zdůraznil šéftrenér žákovských celků Zlína Leoš Gojš. 19. kolo - sobota 10. 0