Vyzkoušejte atraktivní vstupní bonusy a užijte si zábavu. Stačí kliknout a dozvíte se podrobnější informace.

Jak rychle vyděláte peníze je jen na vás

Mistrovstvi sveta
Na takovy skvely hokej, jaky predvedlo reprezentacni muzstvo Slovenska v semifinale se Svedy se hned tak nezapomina. Jeho hra zalozena na vynikajici hokejove technice enormni rychlosti vsech hracu, velke dravosti a bojovnosti, taktice s vybornym bran
Momenty 2. ligy: reprezentační brankářka na ... -
Reprezentační brankářka na soupisce Bíliny! Naprostá rarita! Kateřina Zechovská, brankářka juniorského výběru Draků a ženská reprezentantka, byla povolána do hlavního mužstva, kde si odbyla svou premiéru v roli rezervní gólmanky.Nakonec do utkání nez
Sparta má reprezentační posilu! Odcházejí oba brankáři i ...
Velkou reprezentační posilu získala pražská Sparta. Klub z hlavního města však opouští několik opor.
Před pěti roky ukončil Jaromír Jágr reprezentační kariéru ...
Po porážce českých hokejistů s týmem USA v zápase o bronz na světovém šampionátu v Praze ohlásil Jaromír Jágr 17. května 2015 konec reprezentační kariéry, během které se dvakrát radoval z titulu mistra světa i legendárního zlata na olympijském „turna
Stadionu reprezentační pauza uškodila, z Třebíče veze jen ...
Stadion Litoměřice ilustrační, hokej ilustrační, kam za sportem ilustrační | Foto: Deník / Karel Pech Domácí vstoupili do zápasu aktivně, odměnou jim bylo v 15. minutě 2:0. Ještě do přestávky však vstřelil kontaktní branku Marcel, čtyři minuty před k
Oči vedou tělo. Reprezentační brankáři prošli speciálním ...
Kdo dokáže naplno využívat svůj zrak, má oproti soupeřům velkou výhodu. ČSLH proto připravil pro brankáře mládežnických reprezentací speciální vyšetření očí.
Reprezentační brankáři Šlégr s Kunickým si vyhovují na ...
Praha - Když národní tým míří na společný oběd či večeři, na první pohled jsou poznat, protože jako jediní mají bílé tričko. Barva dresu je odlišuje i na hřišti. Brankářskou pozici v české reprezentaci do 21 let v malém fotbalu si dělí Václav Šlégr a
DresyČeský hokej, Extraliga a další doplňky |
Originální hokejové dresy a suvenýry pro hráče i fanoušky. Vybírejte z široké nabídky a podpořte svůj oblíbený hokejový tým stylově. Nakupujte kvalitní hokejové vybavení a doplňky přímo od profesionálů na
V uplynulé sezoně neodchytal za FC Janov ani jeden soutěžní zápas, přesto byl Lukáš Zima zvolen českou brankářskou jedničkou pro EURO hráčů do 21 let v Polsku. V rozhodujícím duelu o postup do semifinále proti Dánsku se bohužel projevilo, že v sezoně
Česká hokejová reprezentace – Wikipedie
Česká hokejová reprezentace vznikla po rozpadu Československa, kdy došlo i k rozdělení československé hokejové reprezentace.Český tým byl direktoriátem IIHF určen jako následovník československé reprezentace, proto byl zařazen do elitní skupiny mistr