Neváhejte a přidejte se i vy!

Vyzkoušejte atraktivní vstupní bonusy a užijte si zábavu. Stačí kliknout a dozvíte se podrobnější informace.

Jak rychle vyděláte peníze je jen na vás

5.kolo krajského přeboru 2018/19 - Futsal |
Pozměně stran se hráči zklidnili v koncovce, i hra se vyrovnala, ale hosté byli přeci jen efektivnější ve střelbě. Také brzy navýšili vedení Červeným a Benešem. Domácí zlomili střelecké prokletí až ve 23 minutě Zímou, malou naději na zvrat ještě vykř
Citáty o fotbale (20 citátů) | Citáty slavných osobností
„Fotbal je hra pro 22 hráčů na 90 minut, kterou vždycky nakonec vyhrají Němci.“ — Gary Lineker anglický fotbalista 1960 Zdroj: [A nakonec vyhrají Němci.
Martin Pospíšil – Wikipedie
Na podzim 2011 byl na hostování v mužstvu FK Fotbal Třinec, kde odehrál celkem 14 ligových střetnutí, ve kterých se gólově neprosadil. FC Viktoria Plzeň. 2. září 2013 odešel Martin Pospíšil do klubu FC Viktoria Plzeň, přičemž nebylo známé, jakou form
A muži | TJ Valašské Meziříčí
02.09.2019 | 17. 8. 2019 - muži A: Oku lahodící hra a jasné vítězství! Kdo dnes přišel ve Valmezu na fotbal, rozhodně se nenudil! První standartní situace, kterou byl rohový kop, sice patřila hostům z Bruntálu, ale to bylo v první půli vše, co jim do
Obránce Pospíšil uměl přitvrdit a Nehodu štípal do zad ...
Tvrdá hra platila i na hvězdné útočníky. „Těžké to se mnou měl Jožka Adamec. Jak dostal míč, hned jsem mu dýchal na záda a žďuchal ho. Jen mě prosil, ať ho nekopu. A Zdeněk Nehoda? To byl užalovanec. Když přebíral balon, chytal se mě zezadu a spadl.
SKŘetězárna - fotbal
Hra je spíše boj a zajímavý je snad jen počet rohových kopů, který narůstá na obou stranách, ovšem bez žádného nebezpečného ohrožení branek. V 37.minutě přijde asi nejhezčí okamžik prvního poločasu, kdy Oškera vyšle z 25 metrů krásnou táhlou střelu,
Fotbal 2/14 |
Fotbal hry– nejpopulárnější sport na světě potěší i ve virtuální verzi. Vyberte si tým a pusťte se do střílení branek jako na běžícím pásu. Fotbal si můžete zahrát i za Barcelonu, Bayern Mnichov či brazilskou reprezentaci. Strana 2/14
Hra na sochy - Blog - Jiří Pospíšil
Ale hra na sochy v nás obou pořád je, to jsme si v našich vybledlých očích navzájem přečetli velice jasně. Autor: Jiří Pospíšil | neděle 25.1.2009 9:30 | karma článku: 15.53 | přečteno: 4021x
Martin Pospíšil - Fotbal -
Rodák z Bělkovic fotbalově vyrůstal od jedenácti let v Olomouci. Na podzim 2011 hostoval v Třinci, v lednu 2012 se vrátil do Olomouce. V září 2013 přišel jako náhrada za Daridu do Plzně, ale příliš se neuplatnil a po podzimu se z hostování do Olomouc
Liberec půjde na Schalke útokem -
S ofenzívní taktikou nastoupí fotbalisté Slovanu Liberec k dnešnímu odvetnému utkání semifinále Intertoto cupu, v němž od 20 hodin hostí na stadiónu U Nisy Schalke 04. Pokud Severočeši postoupí, budou velmi blízko účasti v Poháru UEFA. V prvním utkán