Neváhejte a přidejte se i vy!

Vyzkoušejte atraktivní vstupní bonusy a užijte si zábavu. Stačí kliknout a dozvíte se podrobnější informace.

Jak rychle vyděláte peníze je jen na vás

České televizní programy -
Expedice do Arktidy. Dokument. Vědci na plavbě ke Grónsku a severu Kanady. Raníček 06:00. Cyklus. Z deníku žáka III.B aneb Edudant a Francimor. Včelka Mája II 06:05. Animovaný seriál. Nové příběhy malé včelky a jejích přátel z louky i lesa ... Výhra
Bob a Bobek na MS v hokeji
18. 5. 2015. Zlatá medaile letí do Kanady. Mistry světa v ledním hokeji se v roce 2015 stali Kanaďané. Český tým skončil na čtvrtém místě.
MS v hokeji 2016 - onlinečlánky, rozpisy, tabulky ...
Online zpravodajství z Mistrovství světa v hokeji 2016, rozpisy zápasů, tabulky skupin a sestava pro MS. Živé přepisy zápasů české reprezentace po celou dobu MS v hokeji.
Sportovní zpravodajství -
Sportovní zprávy a videa z celého světa doplněné výsledkovým servisem z hokeje, fotbalu, tenisu, golfu, basketbalu nebo Formule 1. Na sport se díváme netradičně, sledujeme jen to nejzajímavější a nejšílenější, co se děje kolem sportovních hvězd NHL,
Pěšky z Mexika do Kanady, na cestu si přibalila make-up ...
Včervnu roku 2017 se vydala do zámoří a začala si užívat každý okamžik. „Výhra pro mě byla už to, když jsem viděla startovní značku trailu. V té chvíli jsem si řekla, že mi to pomůže," vzpomíná Benešová. Vydala se tedy vstříc dobrodružství, zatímco s
Online: Kanada -Česko 5:1, Mistrovství světa -
Ani třetí třetina se českému týmu nepodařila podle jeho představ. Svěřenci Miloše Říhy byli sice aktivnější, nic jiného jim ani nezbývalo, doplatili ale na neproměňování šanci. Naopak Kanada přidala další dvě branky. Nejprve Kyle Turris využil nabídk
Český hokej | Historický přehled od roku 1920
1965 - Grandiózní výhra nad Kanadou - 8:0. 1968, 1969, 1971 - porážíme SSSR, výhry byly chápany jako malé vítězství nad diktátorským režimem. 1977 - První obhajoba našeho zlata (A to i přes účast profesionálních hráčů z NHL v týmech Kanady a USA)
CAN 6:0 CSSR | Kanada -Československo (Canada Cup 1976 ...
Utkání je tedy u konce a neskočilo pro Československo vůbec dobře. Tým trenéra Guta prohrál 6:0. Základem kanadského úspěchu byla první třetina, kterou vyhrál 4:0. Druhá třetina skončila bez branek, ale v poslední třetině náhradník Holeček ještě inka
USA VS KANADA - ParaOstrava2019
Až na jeden brejk javorových listů, který zastavil Cash, se hrálo výhradně na bránu Kanady. Brody Roybal měl dvě obrovské šance a tu třetí, nakonec v 51. minutě využil a rozhodl o světovém zlatu pro USA – 3:2.
Nejpřekvapivější a nejzajímavější výsledky na turnajích ...
MS 1995 Rusko -Česká rep. 0 : 2 po 5 výhrách Rusové narazili ve čtvrtfinále MS 1996 Švédsko - USA 2 : 3 výhra USA v čtf. play-off, medaile po 34 letech MS 1997 Kanada - Lotyšsko 3 : 3 Lotyšsko hrálo v A-skupině MS po 58 letech ZOH 1998 Kanada - Česká